środa, 26 czerwca 2013

Mrągowo: odliczanie. Dzień minus cztery.

Literaturę dotyczącą nadchodzących zawodów przeczytaliśmy wczoraj do poduszki. Dzisiaj, na cztery dni przed startem sprawdźmy sprzęt - wszak to ostatnia chwila na serwis i dokupienie ewentualnych braków. Ja  zaplanowałem kontrolę stanu i ilości dętek, wymianę opon, szybkie czyszczenie i konserwacja napędu w rowerach, oraz ostatnie regulacje.

Dlaczego dzisiaj? Bo jeśli okazałoby się, że coś się wysypało, czegoś zabrakło, a którykolwiek z komponentów wymaga natychmiastowej wymiany, to mam jeszcze czas na zrobienie ostatnich zakupów. To samo z resztą tyczy się pozostałych elementów wyposażenia. Jeśli Mrągowo będzie tegorocznym debiutem w wodach otwartych, to koniecznie sprawdź w jakim stanie po zimie jest Twoja pianka. Sprawdź stan i lokalizację ulubionych okularków pływackich, zastanów się w jakich okularach (i jakich szkłach) planujesz jechać na rowerze czy też biec. Sprawdź też w jakim stanie są ciuchy w których będziesz startować. 

Środa to też ostatni dzień, kiedy warto zacząć się nawadniać i odbudowywać zapasy energii. Przynajmniej jedna półtoralitrowa butelka wody ekstra i solidny obiad. A jaki to jest solidny obiad przed zawodami? Ja znowu stawiam na carbonarę.

Triathlon Projekt na Facebooku: